Real našao vrlo zanimljivu zamjenu za Navasa

Primera 25. kol 201916:38 > 16:42
David Ramos/Getty Images

Real Madrid bi čini se do kraja prijelaznog roka mogao napraviti još jedan transfer.

Naime, prema izvještajima nekih medija, klub sa Santiago Bernabeua se sprema na šokantan potez prema kojem bi Maarten Stekelenburg mogao doći u Madrid ukoliko Keylor Navas napusti ekipu.

Dosta se pisalo o odlasku Kostarikanca iz Madrida te se on povezivao sa PSG-om, ali i čelni ljudi Reala i Zinedine Zidane žele da on ostane u klubu.

Ipal, francuski prvak i dalje traži zamjenu za Gianluigija Buffona koji je ovog ljeta napustio Pariz i želi dovesti Navasa ovog ljeta koji ima još dvije godine ugovora sa španjolskim velikanom.

Ukoliko Navas ode, informacije kažu da će se Zidane okrenuti dovođenju Marka Stekelenburga koji je u Evertonu tek treći golman.

Nizozemski vratar ima veliko iskustvo i u karijeri je nastupao za Ajax, Romu, Fulham, Monaco, Southampton i na kraju Everton, ali je prošle sezone za ovaj tim upisao samo dva nastupa.

36-godišnji Stekelenburg ipak nije prvi izbor ukoliko Navas ode s obzirom da Real prije toga želi pokušati dovesti Pepea Reinu.