Zidane: Neymar? Ima vremena do 2. rujna

Primera 23. kol 201912:35 > 12:36
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Trener Real Madrida Zinedine Zidane nije želio govoriti o potencijalnim transferima do kraja prijelaznog roka, istakavši da je sve moguće do 2. rujna.

Posljednjih mjeseci naveliko se pisalo da je Kraljevski klub zainteresan za Neymara, pa čak i da su poslali konkretnu ponudu PSG-u.

– Sve je moguće do 2. rujna. Igrači mogu doći i otići. To je ono što se može dogoditi u svakoj momčad. Jedva čekam da prestanemo pričati o ovome – kazao je Zidane.

– Ne bih pričao o Neymaru. Ono što me interesira je sljedeća utakmica moje momčadi.

Iako je postojala opcija da klub napuste Gareth Bale i James Rodriguez, izgleda da se to neće dogoditi.

– Bale je dobar igrač, ali kao i svi, mora nastaviti raditi. Ostat će u momčadi. Istina je da se dogodilo toga, ali najvažnije je da će mi biti na raspolaganju. Važan je igrač i nadam se da će to pokazati. Drago mi je da je i James tu. I on je sretan što je u Madridu. Puno je utakmica pred nama, računat ću na sve.

Zidane je odbacio mogućnost da klub napusti Keylor Navas.