Jović o mogućoj posudbi

Primera 20. kol 201916:04 > 16:13
Getty Images

Luka Jović iz Frankfurta je stigao u Madrid kao novo lice u sastavu Reala iz Madrida. Međutim, već na pripremama se pokazalo da Zidane baš nema namjeru previše ga koristiti

Luka Jović u ljetnom prijelaznom roku stigao je za 60 milijuna eura iz Eintrachta u Real kao pojačanje koje bi trebalo nadomjestiti nedostatak napadača kraljevskog kluba. Ovaj 21-godišnji srpski napadač prošle je sezone igrao sjajno u dresu kluba iz Frnakfurta, ali mnogi ne bezrazložno tvrde da mladi igrač ne bi trebao tek tako prijeći u Madrid.

Sve je izglednije da je u tome pogriješio i Jović, jer se piše kako ga Real želi poslati na posudbu, što znači da Zidane na njega ne računa pretjerano ozbiljno na startu nove sezone.

Međutim, Jović je optimističan i uopće ne razmišlja o tome. Štoviše, uvjeren je da će ostati u Realu.

Uvijek me nasmiju takvi napisi’,rekao je Jović.

Mediji će se uvijek baviti i takvim pričama. Ja sam od početka seniorske karijere navikao na svakakve komentare, pomirio sam se s tim da ih uvijek može biti. Vrijeme će pokazati što je istina‘- nastavio je mladi napadač koji je ušavši s klupe protiv Celte, upisao svoje prve minute u službenoj utakmici za Real.

Na kraju se osvrnuo i na Zidanea.

‘Zidane vjeruje u mene i njegova priča se nije promijenila za ovo vrijeme dok surađujemo. Iz dana u dan učim od njega, što mi je izuzetno drago, jer on i kao igrač i kao trener spada u sam vrh svjetskog nogometa’- zaključio je razgovor Jović.