Morata donio pobjedu, ali i promašio penal

Primera 18. kol 201923:45 > 23:47
Angel Martinez/Getty Images

Atletico Madrid minimalnom 1:0 pobjedom protiv Getafea krenuo je u novu sezonu Primere.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Jedini gol na Wanda Metropolitanu gledatelji su vidjeli u 23. minuti kada je Morata u mrežu pospremio ubačaj Trippiera.

U 38. minuti Molina je dobio izravni crveni karton kod gostiju, no samo četiri minute kasnije snage su na terenu izjednačene jer je Lodi u kratkom razdoblju dobio dva žuta kartona.

U 56. minuti Morata je mogao i do drugog gola nakon što je Joao Felix izborio penal, ali mu je Soria obranio.

U ranijim utakmicama Betis je na domaćem terenu protiv Valladolida izgubio s 1:2, no treba istaknuti da su domaćini od 8. minute imali igrača manje, jer je vratar Robles zaradio crveni karton.

Gosti su poveli golom Sergija Guardiole u 63. minuti, a Betis je izjednačio u 68. pogotkom Lorena. Pobjedu Valladolidu donio je Óscar Plano u 89. minuti.

Sevilla je golovima Reguilona u 44. i Nolita u 86. slavila kod Espanyola.

Joselu je golom u 54. minuti donio tri boda Alavesu protiv Levantea.