Danas na SK: Novi Atletico, iskupljenje Chelsea, finala

Primera 18. kol 20197:33 > 7:38
Sam Greenwood/Getty Images

Sportklub vam kao i svake nedjelje donosi bogati programski sadržaj iz brojnih sportova, ali ipak odskaču uzbuđenja u nogometnom i teniskom svijetu.

Atletico s novim ruhom rekli bi mnogi, došli su Felix, Trippier i sada se očekuje znatno ofenzivniji nogomet nego ranijih godina. S druge strane u goste im dolazi najugodnije iznenađenje prošle sezone, gradski rival Getafe, kojem je tek u posljednjem kolu izmaknula Liga prvaka.

Utakmicu možete pratiti u izravnom prijenosu na Sportklubu 3 od 22 sata.

U ostalim nedeljnim utakmicama sastaju se Alaves – Levante (SK3 17:00), Espanyol – Sevilla (SK3 19:00) i Betis – Valladolid (SK7 21:00).

U Engleskoj najveće zanimanje privlači utakmica između Chelsea i Leicestera. “Plavci” nisu baš najbolje počeli pod vodstvom novog menadžera Franka Lamparda, upisali su dva poraza i danas su pod imperativom pobjede. U goste im dolazi uvijek neugodni Leicester koji je zadržao sličnu momčad kao prošle sezone.

Utakmicu možete gledati na Sportklubu 1 od 17:30 sati.

Mike Hewitt/Getty Images

I za kraj slijede dva teniska finala iz Cincinnatija.

Prvo od 20:00 sati (SK1) dvoboj između Madison Keys i Svetlane Kuznetsove, a onda slijedi muško finale na istom programu od 22:00 sata, između Daniila Medvedeva i Davida Goffina.