15.08.2019 | 13.22

Za Kalinića se bore četiri kluba, jedan igra LP

Napadač Atletica Nikola Kalinić mogao bi se vratiti u Serie A, gdje su interes pokazala četiri kluba.

Nikola Kalinić

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Kalinić je u posljednje dvije sezone u dresovima Milana i Atletica zabio samo deset golova.

No, ponuda mu ne nedostaje, javlja Il Messaggero, pa dodaje da su interes pokazali Bologna, Sampdoria, Atalanta, ali i njegov bivši klub Fiorentina, koju vodi Vincenzo Montella, a koji ga je odveo u Milan.

Kalinić je od 2015. do 2017. za Fiorentinu zabio 33 gola u 84 nastupa prije nego je za 29 milijuna eura otišao na San Siro.