Nevjerojatno kakvu je ponudu Barce odbio PSG za Neymara

Primera 14. kol 20198:13 > 8:22
Buda Mendes, Getty Images Sport

Brazilac Neymar na izlaznim vratima je svog kluba PSG-a.

Najskuplji nogometaš svijeta ne krije da želi napustiti PSG, a ova bi mu se želja mogla i ostvariti do kraja prijelaznog roka. Povezuje se Neymar sa španjolskim velikanima Real Madridom i Barcelonom. Za sada je mnogo bliži svom nekadašnjem klubu Barci, a pregovori o razmjeni sa PSG-om su počeli.

Mnogobrojni ugledni mediji su prenijeli kako je katalonski velikan poslao izuzetno zanimljivu ponudu francuskom prvaku, a ona sadrži dvojicu nogometaša i novac.

Ponuđeni su Parižanima Philippe Coutinho i Ivan Rakitić, te čak 100 milijuna eura, što je svakako primamljiva ponuda. Uprave Barcelone i PSG-a vodile su višesatne pregovore u francuskoj prijestolnici, no konačan dogovor nije postignut.

Kako javljaju inozemni mediji, nije postignut značajan napredak u pregovora, a sjedećih dana klubovi će nastaviti pregovarati.

Unatoč tome što danas nije nađen zajednički jezik, uprava Barcelone nije obeshrabrena i želi i dalje vratiti Neymara, iako Parižani imaju zahtjeve koji se ne dopadaju Kataloncima.

Mada, velika je mogućnost da na kraju, ako klubovi dogovore prelazak Neymara, Philippe Coutinho završi u Parizu. Ipak, problem predstavlja Ivan Rakitić koji ne želi napustiti Nou Camp, pa će Barca očigledno do 2. rujna morati raščisti sve i sa hrvatskim nogometašem.