Cityev najveći promašaj pokušava oživjeti karijeru

Primera 12. kol 201916:55 > 17:01
Mark Robinson/Getty Images

Eliaquim Mangala će ponovo igrati u Španjolskoj, vraća se na Mestallu gdje je već igrao 2016/2017 godine.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Marca izvještava da se francuski stoper nalazi na liječničkom pregledu u Valenciji prije potpisa za klub sa Mestalle.

Šišmiši su već ranije najavili dovođenje stopera do kraja prijelaznog roka nakon bezuspješnog pokušaja angažiranja Victora Laguardije iz Alavesa.

Mangala je već jednom igrao u Valenciji i to u sezoni 2016/2017, a sada ga čega nova posudba.

Ovaj 28-godišnjak je višak u Manchester Cityju, a prošle sezone je boravio u Evertonu gdje zbog problema sa fizičkom spremom nije upisao niti jedan nastup.

Mangala je član Manchester Citya postao 2014. godine kada je stigao iz Porta za iznos od 44 mlilijuna eura.