Hazard u Madrid stigao sa sedam kilograma viška

Primera 29. srp 201914:01 > 14:05
Angel Martinez/Getty Images

Ofenzivac Real Madrida Eden Hazard na pripreme za novu sezonu stigao je u prijestolnicu Španjolske sa sedam kilograma viška.

Navijači Kraljevskog kluba su danima na društvenim mrežama komentarirali fizički izgled reprezentativca Belgije, koji se očigledno baš opustio tijekom odmora i za kratko vrijeme značajno se ‘popunio’.

Bivši igrač Chelseaja odigrao je tri utakmice za Real na International Champions Cupu, ali se nije upisao u strijelce u dvobojima s Bayernom (1:3), Arsenalom (2:2, 2:3 poslije penala) i Atletico Madridom (3:7).

Hazard se poslije sedam sezona provedenih u dresu Plavaca preselio u Madrid za 100 mijuna eura, a taj iznos bi mogao narasti za dodatnih 45 milijuna eura zbog bonusa.