Atletico prodaje Kalinića do kraja tjedna?!

Nikola Kalinić nije otputovao s momčadi Atletica na pripreme u SAD.

Nikola Kalinić

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Nikola Kalinić otpisan je u Atleticu, a klubu se nadaju da će pronaći kupca do kraja ovog tjedna, piše Marca.

Hrvatski napadač stigao je u Atletico prošlog ljeta za 15 milijuna eura iz Milana, ali je počeo u samo sedam utakmica, zabivši dva gola.

Atletico je ovog ljeta doveo Joaoa Felixa i Ivana Šaponjića, a kako su tu već Diego Costa i Alvaro Morata jasno je da za Kalinića nema mjesta.

Kao potencijalni kupac spominjao se West Ham, a navodno je zainteresiran i Fenerbahče.