Odlični Francuz radi iznenađujući transfer

Primera 15. srp 201920:30 > 20:37
Carlos Rodrigues, Getty Images Sport

Nabil Fekir je imao sjajnu sezonu iza sebe u dresu Lyona zbog čega je privukao interes mnogih klubova.

25-godišnji Francuz se povezivao sa najvećim svjetskim klubovima poput Liverpoola, Real Madrida, Arsenala i Tottenhama, ali je i dalje igrač Lyona.

Povezano

Ipak, sada stižu informacije da je Betis razgovarao sa Fekirom i postigao dogovor prema kojem bi on trebao potpisati petogodišnji ugovor i imati godišnju plaću od 7 milijuna eura.

Fekir je u posljednjoj godini ugovora sa francuskim klubom i upravo tu Betis vidi svoju priliku da završi posao.

Navodno bi španjolski klub platio između 25 i 30 milijuna eura Lyonu, a cijela stvar bi trebala biti završena nakon što Betis proda Giovanija Lo Celsa koji je dostupan za 70 milijuna eura.

Fekir je navodno bio spreman pridružiti se Liverpoolu prije godinu dana za 60 milijuna eura, ali taj je potez propao i on je ostao u Lyonu, ali ovog ljeta njegov odlazak je izvjesniji.

Francuzi ne žele prodati jeftino Fekira, ali Betis bi nakon prodaje Lo Celsa mogao dobiti dodatnu financijsku injekciju, a Tottenham je trenutno prvi favorit za njegovo dovođenje.