Griezmann 'srušio' Modrića s drugog mjesta

Barcelona je u petak i službeno potvrdila da je Antoine Griezmann njihov novi igrač.

Antoine Griezmann

David Ramos/Getty Images

Za Francuza su Katalonci Atleticu platili 120 milijuna eura, a on je stavio potpis na ugovor do 2024.

U ugovor je stavljena i odštetna klauzula od 800 milijuna eura. To je druga najveća odštetna klauzula u svijetu nogometa, a veću ima samo Karim Benzema čija iznosi jednu milijardu.

Griezmann je tako 'zbacio' Luku Modrića s drugog mjesta, čija je odštetna klauzula 750 milijuna eura. Istu klauzulu kao Luka ima njegov suigrač Brahim Diaz.

Lionel Messi (700 mil. €) tek je na diobi petog mjesta u društvu Viniciusu Juniora, Marca Asensija i Isca.

Griezmann nakon debija shvatio: Moram učiti

Napadač Antoine Griezmann u porazu od Chelseaja debitirao je u dresu Barcelone. Engleska momčad je pobjedom 2:1 osvojila Rakuten kup u Tokiju, a bivši napadač Atletico Madrida od prve minute predvodio je napad Katalonaca.

Hej, lakše malo s tim nogama od 120 milijuna!

U 17. minuti utakmice Barcelone i Chelseaja, Griezmann se sudario s Jorginhom. Ostao je na travi držeći se za koljeno, ali se nakon nekog vremena ipak pridigao i nastavio utakmicu. zamijenjen je tek u 46. minuti. Francuz je za 120 milijuna eura ljetos pojačao Barcu iz Atletica.

'Suarez je poslao poruku dobrodošlice, Messi ne'

Antoine Griezmann ovog je ljeta dres Atletica u transferu vrijednom 120 milijuna eura zamijenio onim Barcelone.

Luka nije skidao osmijeh s lica u društvu NBA zvijezde

Real Madrid u Houstonu je izgubio 3:1 od Bayerna, a nakon utakmice u njihovu svlačionicu spustio se i košarkaš Rocketsa James Harden.