Brazilcu pozlilo na predstavljanju u Madridu

Primera 10. srp 201915:43 > 15:59
print screen

Biti nogometaš Real Madrida znači da si konstantno pod pritiskom javnosti, ne samo na terenu.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Upravo se u to imao priliku uvjeriti novi igrač “kraljevskog kluba” Eder Militao već na promociji.

Povezano

Prvo je jutros obavio medicinske preglede, koje je sa uspjehom prošao, onda je došao na stadion potpisati ugovor, nakon čega je usljedilo poziranje pred reporterima i novinarima, tehniciranje pred publikom, a potom je usljedila konferencija za medije, na kojoj je bilo preko 100 novinara.

Sve oči i reflektori su bili uprte u mladog Brazilca, koji je sa osmjehom izašao pred novinare, ali trema je učinila svoje i ubrzo poslije samo par pitanja konferencija je morala biti prekinuta jer je 21-godišnjem defanzivcu naglo pozlilo. Nema sumnje da će se mladi nogometaš vremenom naviknutina sve što ide kada si dio jednog od najvećih klubova na svijetu.

“Ovo je jedan jako poseban dan za mene i za moju obitelj. Mogu samo da zahvalim Bogu što sam postao dio najvećeg kluba na svijetu, ali neću se s time zadovoljiti.Želim sa Realom podići pehar Lige prvaka, rekao je Militau, a potom prokomentirao svoju konkurenciju na poziciji stopera.

“Moje je da dobro treniram, na treneru je da bira. Nisam još razgovarao sa njim, ali jedva da se pridružim ekipi na pripremama. Bit će to dobra borba za mjesto u timu. Ja sam sportaš, dat ću sve za ovaj dres, svaku utakmicu ću igrati kao da mi je posljednja“, rekao je Eder prije nego što se konferencija morala prekinuti

Eder Militao je u Real, sa kojim je potpisao šestogodišnji ugovor, došao iz Porta, a Madrižani su za njegov transfer morali izdvojiti 60 milijuna eura.