Zna se cijena: Real za Pogbu mora srušiti rekord!

Primera 10. srp 20199:12 > 9:16
Stu Forster/Getty Images

Real Madrid želi Paula Pogbu, Francuz želi u Kraljevski klub, no hoće li španjolski velikan naći zajednički jezik s Manchester Unitedom.

Paul Pogba navodno je zatražio odlazak iz Manchester United, no trener Crvenih vragova Ole Gunnar Solskjaer tvrdi da nema nijedne ponude za Francuza.

– Naravno da sam razgovarao s Paulom i vjerujte da sam u stalnom kontantu s njim. Koliko sam ja upoznat sa situacijom, nijedna ponuda nije stigla za bilo kojeg od naših igrača. Mi smo Manchester United i mi ne moramo prodavati igrače – rekao je Solskjaer.

Pogba je otputovao s Unitedom na pripreme u Australiju, ali s nadom da će do kraja prijelaznog roka ipak završiti u Madridu.

Kako tvrdi Marca to će dogoditi jedino u slučaju da na Old Trafford ‘sleti’ 180 milijuna eura, što bi bio rekordan iznos plaćen za nekog veznjaka, ali i rekordan iznos koji je platio neki španjolski klub za nekog igrača.