Evo kad Vas čeka El Clasico na Sportklubu

Primera 4. srp 201914:55 > 15:00
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Prvi 'el clasico' u sezoni 2019./2020. između Barcelone i Real Madrida igrat će se u 10. kolu 27. listopada, dok je uzvrat na rasporedu 1. ožujka, odlučio je ždrijeb španjolskog prvenstva u četvrtak.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Kao i prošle sezone prvi sraz između dva najveća rivala u La Ligi igrat će se zadnji vikend u listopada na Camp Nou. Prošle godine taj je susret dobila s 5:1 Barcelona. I također kao prošle godine uzvrat se igra prvi vikend u ožujku na Santiago-Bernabeu.

U prvom kolu španjolskog prvenstva koje počinje 18. kolovoza, aktualni prvak Barcelona gostuje kod Athletic Bilbaa. Real Madrid prvu utakmicu nove sezone igrat će na terenu Celte Vigo.

Što se tiče Atlético Madrida, drugoplasirane momčadi protekle sezone, on prvu utakmicu ima na svom terenu gdje dočekuje Getafe.

U zadnjem 38. kolu, koje je na rasporedu 24. svibnja 2020., Barcelona gostuje kod Alavésa, Leganés dočekuje Real Madrid, a Atlético Real Sociedad.

Utakmice La Lige i u novoj sezoni moći ćete pratiti na kanalima Sportkluba