Oduševio uz Messija: Barca za njega plaća 112 mil. €?!

Primera 30. lip 201910:19 > 10:29
Bruna Prado/Getty Images

Barcelona je pripremila 112 milijuna eura za napadača Intera Lautara Martineza, tvrde mediji u Argentini.

Lautaro Martinez zabio je u posljednje dvije utakmice za Argentinu na Copa Americi te zaslužio pohvale medija.

Ovaj 21-godišnji napadač tako je stigao do brojke od pet golova u devet nastupa u dresu Argentine.

Kako tvrdi Radio La Red Barcelona je za spremna aktivirati njegovu klauzulu od 112 milijuna eura te ga dovesti na Nou Camp.

Bio bi to sjajan posao i za Inter jer bi za igrača kojeg su prije samo godinu dana iz Racing Cluba doveli za 14 milijuna eura sjajno zaradili. Također, argentinskom klubu pripalo bi 10 posto od mogućeg transfer.

Martinez je u 35 nastupa za Inter prošle sezone zabio devet golova uz dvije asistencije.