Valencia dovela 'najboljeg rezervnog vratara svijeta'

Primera 25. lip 201921:40 > 21:47
(Photo by Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images)

Nogometni klub Valencia u svoje redove doveo je Jaspera Cillessena iz Barcelone.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Valencia ima novog vratara i to ne bilo kakvog. Riječ je o 30-godišnjem čuvaru mreže Jasperu Cillessenu koji je stigao iz Barcelone.

Povezano

Nizozemac je na Camp Nou stadionu proveo tri sezone, ali sve je manje branio zbog sjajne forme Marc Andre Ter Stegena pa se na kraju odlučio za odlazak iz kluba.

Valencia je bila najbrža i ponudila mu najbolje uvjete te se odlučio postati novi ‘Šišmiš’.

Zanimljivo, klub sa Mestalle ga je predstavio tako što u objavi na društvenim mrežama nije pokazao o kome se konkretno radi, odnosno nije u video prilogu prikazao lice ovog vratara.

Za sada nisu poznati detalji transfera, ali vjeruje se da će i oni uskoro biti ozvaničeni.

Inače, slobodno možemo reći da je Cillessen, uz možda Timu Hildebranda, najveće golmansko ime u Valenciji još od Santiaga Canizaresa.

Sa popularnim španjolskim kluboM će sljedeće sezone igrati Ligu prvaka.