James progovorio: Nisam ni razgovarao sa Zidaneom

Primera 24. lip 201910:27 > 10:28
Julian Finney Getty Images Sport

Kolumbijski nogometaš James Rodriguez istaknuo je da i dalje ne zna gdje će nastaviti karijeru.

Poslije pobede Kolumbije nad Paragvajem (1:0) na Copa Americi, novinari su upitali Jamesa kakva je njegova budućnost u ‘kraljevskom klubu’.

Povezano

“Sada sam potpuno fokusiran na reprezentaciju. I dalje ne znam šta će biti. Odluka ovisi o klubu. Tamo su ljudi koji će presuditi i ja ne mogu napraviti ništa. Nisam ni razgovarao sa Zidaneom”, priznao je nogometaš.

Minhenski Bayern je početkom mjeseca priopćio da klub neće aktivirati otkupnu klauzulu vrijednu 42 milijuna eura i učiniti Jamesa svojim igračem. Sva je prilika da Kolumbijac neće ostati ni u Madridu, gdje ima ugovor do 2021. godine.

Navodno, Real je već donio odluku. Uprava ne želi pustiti Rodrigueza na još jednu posudbu. Umjesto toga, odlučna je u namjeri da ga proda.

Nedavno je predsjednik Napolija Aurelio de Laurentis potvrdio je da postoji interes za Kolumbijca i da je u pregovorima sa njegovim agentom.