Marca: Kovačić napušta Real za 55 milijuna eura!

Primera 20. lip 201918:53 > 19:00
Jordan Mansfield/Getty Images

Marcos Llorente danas je Real zamijenio Atletico, a sljedeći koji bi trebali napustiti Santiago Bernabeuu su James Rodriguez, Raul de Tomas i Mateo Kovačić

Real Madrid ovog ljeta već je doveo pet pojačanja: Edena Hazarda, Luku Jovića, Ferlanda Mendyja, Edera Militaoa i Rodryga.

Trenutno Kraljevski klub ima 36 igrača u prvoj momčadi, pa je jasno da će prije novih dolazaka biti prodaja, piše Marca.

Danas su tako gradskom rivalu Atleticu za 40 milijuna eura prodali Marcosa Llorentea.

Sljedeći na redu su James Rodriguez, Raul de Tomas i Mateo Kovačić.

Od prodaje hrvatskog veznjaka Kraljevski klub zaradit će 55 milijuna eura, a Marca ističe kako je favorit za njegovo dovođenje Chelsea, unatoč zabrani dovođenja igrača. Kovačića bi rado bi vidio i Inter, kojeg bi ova cijena mogla ohladiti.

Bio bi to najveći iznos plaćen za nekog hrvatskog igrača, a zanimljivo da i dosadašnji rekord drži Kovačić za kojeg je Real Interu platio 38 milijuna eura.