Preokret na Nou Campu: Dembele ostaje u Barci

Primera 20. lip 201912:11 > 12:17
David Ramos/Getty Images

Predsjednik Barcelone Josep Maria Bartomeu u razgovoru sa Marcu rekao je da Ousmane Dembele ostaje u tom klubu, uprkos brojnim nagađanjima.

Getty Image/Joern Pollex

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Mediji u Španjolskoj su posljednjih meseci pisali da su čelnici katalonskog kluba izgubili strpljenje i da nemaju više živaca trpiti ispade 22-godišnjeg nogometaša.

Talent Dembelea nikada nije dovođen u pitanje, već disciplina. Naime, mladi nogometaš se nekoliko puta nije pojavio na treninzima ekipe jer se nije mogao probuditi zbog igranja igrica do pet ujutro.. Zbog toga je morao krenuti na odvikavanje.

Francuz je imao mnogo problema i sa ozljedama, zbog čega mu je dozvoljeno da odvojeno radi sa fizioterapeutom kako bi se što prije oporavio, ali onda je otkriveno, da ni tu nije bio redovan.

Ipak, uprkos svemu tome prvi čovjek Barcelone tvrdi da će Dembele ostati u klubu, iako je postojala mogućnost da ga prodaju ovog ljeta.

I sljedeće sezone nastavljamo zajedno“, kratko je Bartomeu prokomentirao mogući transfer krilnog napadača.