Prelazi li zaista mladi Felix u Atletico?

Primera 17. lip 201921:18 > 21:19
Carlos Rodrigues/Getty Images

Tijekom ponedjeljka dio portugalskih i španjolskih medija objavio je informaciju kako je pitanje dana prelazak Joao Felixa u Atletico Madrid za rekordan iznos.

Kako navode mediji, Atletico je trebao platiti Portugalcima rekordan iznos od 120 milijuna eura.

No, konačno je uslijedio i odgovor iz Benfice.

To su apsolutne gluposti, izmišljotine!

Bez dlake na jeziku svoju istinu su prezentirali iz portugalskog kluba. Joao Felix, talentirani mladić koji se ove sezone probio na veliku scenu u dresu slavnog portugalskog kluba, mogli su ga upoznati i hrvatski navijači obzirom da je Dinamo igrao protiv Benfice u osmini finala Europa lige.

Posljednjih šest mjeseci desetak klubova spominje se u kontekstu transfera za mladog nogometaša, redom gotovo sve najveći europski klubovi, no neki smatraju kako je cijena od 100 milijuna eura koliko navodno traži Benfica pretjerana i nerealna obzirom da Felix još uvijek nije pokazao talent niti uspjehe koji bi opravdali takav iznos.

Ipak, jasno jest kako špekulacije neće prestati tako brzo, prijelazni rok tek je u početnoj fazi.