Znamo tko će se boriti za posljednje mjesto u Primeri!

Primera 16. lip 201921:00 > 21:07
Printscreen

U tijeku je doigravanje za La Ligu, danas je kompletirana i posljednja utakmica poluzavršnice. Nogometaši Mallorce izborili su mjesto u finalu.

Nakon Deportiva, mjesto u finalu za plasman u Primeru izborila je i Mallorca. Dva kluba će finalne utakmice igrati u četvrtak i nedjelju (20. i 23. lipnja) uz izravne prijenose na Sportklubu.

Mallorca je u prvoj utakmici slavila protiv Albacetea 2:0, a nakon poraza 1:0 u uzvratu kojeg ste mogli gledati večeras, ispostavilo se da je to bilo dovoljno za odlučujući susret sezone.

Na vrijeme je Albacete došao do vodstva. Igrala se 16. minuta kada je Jeremie Bela zatresao mrežu gostiju nakon što je odlično izveo slobodan udarac.

Više prilika imala je Mallorca, a Albacete je triput nakon gola ozbiljno priprijetio preko Romana Zozulje. Ipak promjene rezultata nije bilo.