Xavi otkrio koji je najbolji Barcelonin transfer

Primera 16. lip 201912:49 > 12:57
David Ramos/Getty Images

Prije točno pet godina Ivan Rakitić je postao član velike Barcelone. Rakitić je do sada upisao 268 nastupa za Barcelonu, dodao je 34 gola i 37 asistencija te osvojio 13 trofeja. Impresivan doseg za hrvatskog reprezentativca koji je nosio dres u jednoj sjajnoj generaciji katalonskog kluba. Svojedobno je i po mnogima najbolji veznjak Barcelone (osobno mi je to Iniesta) komentirao dolazak Ivana Rakitića iz Seville:

Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images

– Rakitićev transfer je ponajbolji u povijesti Barce. Iz dana u dan je sve bolji, on zna kako se prilagoditi onome što ekipa traži i u svakom trenutku pokazuje visoku razinu nogometne zrelosti. To je čudesno