Atletico krši nepisano pravilo i kupuje igrača Reala

Vezni igrač Real Madrida Marcos Llorente blizu je potpisivanja ugovora sa gradskim rivalom Atleticom.

Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Prema navodima COPE, pregovori između klubova o transferu 24-godišnjeg Španjolca su u poodmakloj fazi.

"Colchonerosi" bi za igrača "Kraljevskog kluba" trebali platiti 40 milijuna eura, a Llorente će potpisati petogodišnji ugovor.

Španjolac je u sezoni 2018/19. odigrao 16 utakmica u svim natjecanjima za momčad sa Santiago Bernabeu stadiona i postigao je dva gola.

Llorente nije u planovima Zinedinea Zidanea, koji je u ljetnjem prijelaznom roku već angažirao Edena Hazarda, Luku Jovića, Edera Militaa i Ferlanda Mendija.

VIDEO LeBron pogledaj: Nije Hezonja samo sjajan bloker

Dan nakon blokade na LeBronu Jamesu kojom je donio pobjedu New York Knicksima, Mario Hezonja odigraju je znatno skromniju utakmicu u porazu kod Toronta 128:92. Hrvatski košarkaš zabio je osam poena, ali se istaknuo atraktivnim zakucavanjem s dvije ruke u drugoj četvrtini.

Sportklub nagradio svoju vjernu gledateljicu

Sportklub televizija nagradila je Dianu Hunjadi, vjernu čitateljicu koja je bila među onima koji su glasali za najljepši gol prvog dijela sezone.

Sportklub nagradio svoje vjerne gledatelje

Sportklub televizija nagradila je dvojicu ljubitelja američkog nogometa koji su postavili najzanimljivija pitanja našim komentatorima Ivanu Ivkoviću i Hrvoju Buliću.

Allegri poludio zbog Mandže: Moraš biti pametniji

Mario Mandžukić asistirao je Ronaldu za gol, no dobar nastup 'upropastio' je greškom u 93. minuti