Gojak i Mitrović sljedeće sezone u istom klubu?!

Primera 14. lip 201915:27 > 15:40
Clive Rose/Getty Images

Nakon što se pisalo da Betis želi Amera Gojaka, sada su spremili ponudu za još jednog igrača s ovih prostora.

Betis se sprema u lov na još jednog igrača s ovih prostora. Riječ je o srpskom napadaču Aleksandru Mitroviću. Ovaj robusni špic prošlu sezonu odradio je u Fulhamu. Unatoč tome što je bio jedan od  najboljih pojedinaca kluba s Craven Cottagea, posebice u prvom dijelu sezone, Mitrović nije uspio pomoći momčadi da se održi u Premier ligi. Srpski napadač postigao je ukupno 11 golova i dodao 3 asistencije u 39 odigranih utakmica za Fulham.

Mitroviću bi svakako dobro sjela ponuda nekog prvoligaša, a Marca piše da je sportski direktor Betisa Lopez Catalan već otputovao u London s namjerom pregovora o ovom transferu koji bi trebao iznositi oko 25 milijuna eura. Tako bi 24-godišnji Mitrović nakon četiri sezone na Otoku, mogao osjetiti kako stvari funkcioniraju u vrućoj andaluzijskoj atmosferi, igrajući protiv velikana, Barcelone i Real Madrida.