Totalna ofenziva Reala: Bogatstvo za Francuza

Primera 11. lip 201912:25 > 12:36
Denis Doyle/Getty Images

Nakon što smo jučer objavili da je Real Madrid sve dogovorio s mladim francuskim bekom Ferlandom Mendyem, Kraljevski klub ne staje s agresivnom gradnjom ekipe za novu sezonu.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Uz Mendya, novi članovi Reala za sljedeću sezonu su Eden Hazard, Luka Jović i Danilo. Nije to dovoljno treneru Madrižana Zinedineu Zidaneu i želi svim silama dovesti svog sunarodnjaka Paula Pogbu.

Povezano

Marca tvrdi da Manchester United neće prihvatiti ponudu nižu od 150 milijuna eura, a Real smatra kako je ta cijena prevelika, pogotovo nakon što su na dolaske Jovića i Hazarda potrošili više od 150 milijuna. Ipak, Zidane očekuje da će se Real potruditi oko Pogbe pa će predsjednik kluba Perez pokušati smanjiti cijenu kako bi zadovoljio želju francuskog trenera.

Pogbin ugovor s Unitedom traje do 2021. godine pa ga se “Crveni vragovi” ne žure prodati. Doduše, otkako je stigao u United prije nešto manje od tri godine Francuz ne pruža partije kakve se očekuju od njega s obzirom na to da se radi o najskupljem pojačanju u povijesti Manchester Uniteda.

Tada je stigao iz Juventusa za 105 milijuna eura i nije bio u najboljim odnosima s Joseom Mourinhom, koji je u međuvremenu dobio otkaz.

Marca tvrdi kako će čak pristati na manju plaću samo kako bi stigao u “Kraljevski klub.”