GOTOVO JE! Real ima novog Galacticosa!

Primera 7. lip 201922:21 > 22:23
Shaun Botterill/Getty Images

Napokon je završena transfer saga vezana za Edena Hazarda, sjajni Belgijac potpisao je petogodišnji ugovor za madridski Real.

#SPONZOR PRIJENOSA#DERBY BANANAS#

Mjesecima se nagađalo kako će ovo biti posljednja sezona Edena Hazarda u Chelseaju, u nekim trenucima iz londonskog kluba nisu niti željeli raspravljati o mogućem odlasku svog najboljeg igrača, no nakon što je Chelsea osvojio Europa ligu sve je bilo jasno iz izjave samog belgijskog reprezentativca koji je ustvrdio kako je odigrao posljednju utakmicu za klub u kojem je proveo proteklih sedam godina.

Transfer je potvrđen iz oba kluba, a španjolski mediji špekuliraju kako cijena s bonusima iznosi 146 milijuna eura. Real je time napokon pojačao momčad s igračem koji ima i ime i prezime, prvi takav od šokantnog odlaska Cristiana Ronalda prošlog ljeta.

Povezujući s nedavnim transferom Luke Jovića, Real je u kratkom razdoblju na dva igrača potrošio gotovo 190 milijuna eura. Međutim, navijači dojučerašnjeg europskog prvaka itekako mogu biti zadovoljni kako je njihov omiljeni klub poslovao ovog ljeta.