Hazard na putu ka Madridu: Prihvaćeno 100 milijuna eura

Primera 6. lip 20199:42 > 9:46
Michael Regan/Getty Images

Nogometaš Chelseaja Eden Hazard uskoro bi i službeno trebao postati igrač madridskog Reala pošto su se dva kluba dogovorila oko visine odštete.

#Sponzorprijenosa #DerbaBananas

Britanski Guardian tvrdi da će Chelsea za belgijskog napadača dobiti 100 milijuna eura plus bonuse, čija visina za sad nije poznata.

Time će se završiti saga koja je trajala praktično cijelu godinu, a 28-godišnji Hazard će postati treće pojačanje Kraljevskog kluba, poslije Brazilca Edera Militaoa i srpskog napadača Luke Jovića, koji je u utorak realizirao transfer iz Eintrachta za 60 milijuna eura.

Madridski Real tako nastavlja sa najavljenom rekonstrukcijom momčadi.  Očekuje se da se Real dodatno ojačati pred sljedeću sezonu. Veznjak Tottenhama Christian Eriksen figurira kao sljedeće pojačanje.

Eden Hazard je član Chelsea od 2012. godine, kad je stigao iz Lillea. U međuvremenu, bio je jedan od najzaslužnijih igrača za osvajanje niza trofeja.

Chelsea je sa njim došao do dvije Premier lige, Fa Cupa, Liga kupa i dvije Europske lige.