Sevillu preuzima trener kojeg je zamrzila Španjolska!

Primera 3. lip 201918:42 > 18:44
Paolo Bruno/Getty Images

Nogometni klub Sevilla imenovat će ovog tjedna novog trenera, prenose brojni mediji u Španjolskoj.

David Ramos/Getty Images

Po njihovih tvrdanja, bit će to Julen Lopetegui, trener koji je u samo godinu dana ostao bez dva vrlo ugodna, ali i vruća stolca – klupe Reala i klupe Furije.

Marca je među medijima koji su objavili da će nekadašnji izbornik Španjolske zamijeniti Joaquina Caparosa u andaluzijskom klubu te da se čeka tek službena potvrda.

Lopetegui je bez angažmana od listopada kada je dobio otkaz u Realu nakon debakla u El Clasicu (1:5). Kraljevski klub je tada bio na tek devetom mjestu u La Ligi nakon isto toliko kola.

Madriđani su dogovorili da će Lopetegui zamijeniti Zinedina Zidanea na klupi prošlog ljeta i to pred sam početak Svjetskog prvenstva u Rusiji, na kojem je trebao voditi Španjolsku. Međutim, to nije dobro sjelo čelnicima nogometnog saveza koji su ga otpustili dva dana prije početka Mundijala.

Prije Reala, Lopetegui je vodio Porto, Rayo Vallecano i mlađe selekcije Španjolske.