Barca odustaje od velikog pojačanja, Real sve dogovorio

Primera 30. svi 201918:40 > 18:51
Alex Caparros/Getty Images

Španjolski nogometni velikani Barcelona i Real Madrid vrijedno rade na dovođenju pojačanja za sljedeću sezonu, ali čini se da je već gotovi transfer katalonskog kluba došao pod upitnik.

Prema pisanju španjolske Marce Barcelona je odustala od transfera Antoinea Griezmanna. Navodno je Josep Bartomeu odustao od transfera zbog prevelike odštete, ali i zbog omraženosti kod igrača Barcelone, zbog ponašanja tijekom prošlog prijelaznog roka kada je izigrao katalonski klub.

Navijači Balugrane također ne žele Francuza, a to su pokazale i brojne ankete.

S druge strane Real Madrid je sve dogovorio s najvećim pojačanjem Edenom Hazardom i ostale su još samo formalnosti oko ovog transfera.

Belgijanac je sinoć odigrao svoju posljednju utakmicu za Chelsea, a odšteta za njegov odlazak u redove Kraljevskoga kluba trebala bi iznositi rekordnih 115 milijuna funti, odnosno 130 milijuna eura!

Bit će to prvo veliko pojačanje Zinedinea Zidanea od nekoliko najavljenih.

Povezano