Barca potvrdila dolazak talentiranog veznjaka

Primera 23. svi 201913:10 > 13:14
David Ramos, Getty Images Sport

Prvak Španjolske Barcelona dovela je 18-godišnjeg veznjak Groningena Ludovita Reisa, potvrđeno je na službenim stranicama kluba.

Talentirani igrač je potpisao trogodišnji ugovor s Barcom, visina transfera nije poznata, ali katalonski Sport otkriva da on iznosi oko 8 milijuna eura.

Reis će odmah biti prebačen u Barcelonu B i tamo će provesti sljedeću sezonu. Očekuje se da igrama u drugoj momčad španjolskog giganta dokaže da zaslužuje mjesto u najboljoj momčadi.

Nizozemac je odigrao 50 utakmica za Groningen, a zanimljivo da je u listopadu 2017. godine postao prvi igrač rođen poslije siječnja 2000. godine koji je postigao gol u Eredivisie.

Bio je standardan član svih mlađih selekcija Nizozemske, a trenutno igra za U19 reprezentaciju.