Ajax na rasprodaji: Neres na putu prema Madridu

Primera 22. svi 201915:37 > 15:40
Getty Images

Trener Atletico Madrida Diego Simeone zatražio je od rukovodstva kluba da mu dovedu Neresa. Misli kako bi upravo on bio pravi izbor za "crveno-bijele"

Znali smo da Ajaxov bum neće dugo trajati i stoga vjerujem da navijači još više žale za propuštenom prilikom u polufinalu Lige prvaka. De Jong je Barcin, De Ligh vjerojatno. Tadić i Zyech imaju ponudu, sada se i Diego Simeone oglasio. Naime, želi mladog Brazilca Davida Neresa, koji je također pokazao da posjeduje iznimam potencijal.

Neres će imati tešku odluku kada je izbor novog kluba u pitanju. Pored Atletica, PSG i Juventus ga žele, a to su klubovi koji imaju više novca. Neres je ove sezone zaista fantastičan. Igrao je zaista čudesno, a nastupio je čak u 50 utakmica i ima učinak od 12 golova i 15 asistencija.