Ništa od Chelseaja, Simeone ostaje u Atleticu

Primera 22. svi 201913:16 > 13:25
Denis Doyle/Getty Images

Trener Atletica iz Madrida Diego Simeone poručio je kako nema namjeru napustiti "Rojiblancose", a dodaje i da je vrlo posvećen tom klubu.

“SPONZOR VIJESTI DERBY BANANAS”

Na čelu Atletica Diego Simeone je od 2011. godine, a od tada je s ovim klubom osvojio jednu titulu prvaka Španjolske, jednom Kup, dva puta Europsku ligu, a odveo ih je i dva puta do finala Ligeprvaka.

Volim svoj posao. Osjećam da sam posvećen klubu i s njime se identificiram. Znam da je iz godine u godinu sve kompliciranije, ali to čini da shvatimo i vidimo sami sebe, moramo stvoriti novi entuzijazam”, poručio je Simeone

Povezano

Argentinac je također govorio o odlascima iz Atletica kao i o novim igračima.

Sljedeće godine će doći novi nogometaši koji će igrati s velikim entuzijazmom i nadamo se da će se uklopiti i shvatiti odgovornost, što znači biti u Atletico Madridu. Atletico je veći od bilo koga. Torres, Forlan, Aguero, Diego Costa, Griezmann, svi dođu i odu, ali ovaj klub nastavlja se natjecati”, poručuje trener Atletica.