Zidane: Ne smijemo zaboraviti ovu sezonu!

Primera 19. svi 201915:52 > 16:00
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Poslije poraza od Betisa na kraju sezone na Santiago Bernabeuu, trener Reala Zinedine Zidane je poručio da njegova momčad nikako ne treba zaboraviti užasnu sezonu koja se u nedjelju završila za kraljevski klub.

Poslije Julena Lopeteguija i Santiaga Solarija Zinedine Zidane je bio treći trener Reala ove sezone, a došao je u trenutku kada ništa bitno nije mogao promijeniti u užasnoj sezoni Madriđana. Real je u posljednjoj utakmici pred svojim navijačima poražen od Betisa 2:0, a Zinedine Zidane kaže da osjeća olakšanje poslije završetka sezone.

– Najbolja stvar koja se mogla dogoditi je da je sve gotovo. Kada pokušavaš nešto i ne napraviš ništa jako je komplicirano. Međutim mi već gledamo u budućnosti i u sljedeću sezonu. Moramo prihvatiti kako je ova sezona prošla, jako loša sezona, ali ne smijemo ju zaboraviti. Moramo razmišljati o budućnosti – rekao je Zidane  nakon utakmice.

– Prije utakmice sam rekao igračima da trebaju igrati dobro zbog kluba i zbog navijača, međutim ništa. Ne kažem da ćemo sljedeće sezone osvojiti sve ali imat ćemo dobru sezonu – poručio je Francuz koji nije znao reći je li utakmica s Betisom posljednji Keylora Navasa u dresu Reala.

Real će pred sobom imati jako važan prijelazni rok, a govori se da će u Madrid stići Eden Hazard, spekulira se o transferu Paua Pogbe, dok bi klub mogao napustiti Gareth Bale.