Real opet izgubio, zvižduci za Modrića i društvo!

Primera 19. svi 201913:53 > 13:56
Denis Doyle/Getty Images

Luka Modrić i suigrači porazom na Santiago Bernabeuu oprostili su se od razočaravajuće sezone.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Real Madrid razočaravajuću sezonu završio je porazom na Santiago Bernabeuu 0:2 protiv Betisa.

Bila je to još jedna loša utakmica kraljeva, a gosti su ih kaznili golovima Lorena u 61. te Jesea, bivšeg igrača Reala, u 75. minuti.

Nakon tog gola domaći navijači gromoglasnim zvižducima ‘nagradili’ su svoje ‘ljubimce’. Luka Modrić odigrao je 90 minuta.

Trener Betisa Quique Setien tako je postao prvi trener nakon Gregorija Manzano i 2003. koji je u istoj sezoni slavio na Bernabeuu i Nou Campu.

Real je tako upisao 12. poraz ove sezone u La Ligi, te je na kraju završio treći sa 68 bodova. Betis je deseti s 50 bodova.