Barcina svlačionica rekla 'ne' Griezmannu!

Primera 18. svi 20199:41 > 9:49
Dean Mouhtaropoulos, Getty Images

Napadač Atletico Madrida Antoine Griezmann danas će protiv Levantea odigrati posljednji susret u dresu Atletica, a španjolski mediji tvrde da je izvjesno da će preseliti u Barcelonu.

David Ramos, Getty Images

Međutim, katalonski ‘Sport’ u subotu preko cijele naslovne strane prenosi poruku svlačionice potencijalno novom suigraču, a ona je veliko NE.

Dnevni sportski list iz Barcelone ekskluzivno navodi da “Svlačionica kaže ne Griezmannu”.

Prošle godine u posljednjem trenutku upropastio je već dogovoreni transfer iz Atletica u Barcelonu i tako prevario klub koji je računao na njega,” navodi Sport.

Igrači Barcelone, piše dalje u tekstu, smatraju da se klub ne smije tako nisko pasti kupujući igrača koji ih je izigrao…

Print screen/SK

Navodno je Leo Messi rekao suigračima da, suprotno onome što se piše i govori u medijima, nikada nije zvao Griezmanna i nagovarao ga da dođe.