Sky Sports: Real doveo napadača za 60 mil. eura

Primera 16. svi 201919:55 > 19:58
Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Sky Sports tvrdi da zna i detalje ugovora Luke Jovića, dok Realovo glasilo Marca tvrdi da su tek počeli pregovori.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Real Madrid dogovorio je dolazak Luke Jovića iz Eintracha, javlja Sky Sports.

Taj izvor tvrdi da će kraljevski klub za srpskog napadača platiti 60 milijuna eura, a da je sam igrač potpisao petogodišnji ugovor kojim mu garantira 10 milijuna eura.

Spomenimo kako je transfer Jovića i glavna vijest na Marci, koja se može smatrati Realovim glasilom, no oni ističu da su pregovori tek počeli i da Eintracht traži od Reala 70 milijuna eura.

Jovića je Eintracht otkupio ranije ove sezone za sedam milijuna eura iz Benfice, koja ga je njemačkom klubu posudila još u ljeto 2017. Portugalci će dobiti i 20% od budućeg transfera.

Srpski napadač je ove sezone u 47 utakmica zabio 27 golova uz sedam asistencija.