Je li Griezmann pravo pojačanje za Barcelonu?

Primera 15. svi 20199:36 > 9:42
Alex Caparros/Getty Images

Antoine Griezmann odlazi za 120 milijuna eura, a ruke zadovoljno trljaju i u Real Sociedadu koji će dobiti 20 posto od transfera.

Antoine Griezmann u utorak je i službeno objavio kako nakon pet godina napušta Atletico.

Povezano

Iako još uvijek nije objavio ime novog kluba, gotovo svi ugledni mediji uvjereni su da je to Barcelona koja će platiti otkupnu klauzulu od 120 milijuna eura i dovesti ga na Nou Camp.

Zbog Griezmannovog transfera zadovoljno trljaju ruke i njegovom bivšem klub Real Socieadadu koji će dobiti 20 posto od transfera, odnosno 24 milijuna eura. Kada se tome pridoda da su prodali za 30 milijuna eura, na Francuzu će Baski zaraditi 54 milijuna eura.

Dolazak Griezmanna u Barcelonu gotovo sigurno znači i odlazak Philippea Coutinha, no nisu svi sigurni da je to dobar potez Katalonaca. Jedan od njih je bivši trener Barce i Atletica Radomir Antić.

– Gledajući kako Barcelona igra, gdje tu ima mjesta za Griezmanna – jasan je Antić.

Francuz je ove sezone u 47 utakmica zabio 21 gol uz deset asistencija.