Stara garda odbija pasti! Zidane ima jedan problem

Primera 22. tra 201915:24 > 15:33
Gonzalo Arroyo Moreno Getty Images Sport

Starosjedioci Reala odigrali su odličnu utakmicu protiv Athletica i jasno su dali do znanja da žele ostati na Bernabeuu.

Realova stara garda odbija pasti, naslov je teksta Marce posvećenog starosjediocima u svlačionici kraljevskog kluba koji su odigrali sjajnu utakmicu protiv Athletic Bilbaa.

Povezano

Marcelo, Toni Kroos, Casemiro i Karim Benzema odigrali su impresivnu utakmicu i jasno dali do znanja da žele budućnost na Santiago Bernabeuu.

Keylor Navas još je jednom sačuvao mrežu, a sjajnom reakcijom na udarac Inakija Williamsa je pokazao zašto publika na Bernabeuu želi njegov ostanak.

Luka Modrić je također jasno dao do znjanja da ne ide nigdje i da planira odigrati još puno utakmica za kraljeve.

Ipak, Zinedine Zidane ima jedan problem, a on se zove Gareth Bale.

Iako je Velšanin zabio neke važne golove, postao je nepopularna figura u klub, a kako je teško da će se išta promijeniti do kraja sezone, odlazak je izgledan, pa čak i na posudbu.