Atleticov minimalac protiv Eibara, Aspas srušio Gironu

Primera 20. tra 201915:09 > 15:09
Getty Images/Alex Caparros

U 33. kolu La Lige Atletico Madrid je slavio u gostima protiv Eibara sa 1:0, dok je Celta na domaćem terenu savladala Gironu sa 2:1.

Bila je to treća pobjeda u nizu koju je Celta ostvarila kao domaćin, nanijevši peti uzastopni poraz Gironi.

Dominirali su u svakom segmentu igre domaćini, imali su više vremena loptu u posjedu pa su zasluženo došli do pobjede.

Prvi gol na utakmici postigao je Aspas u 34. minuti i to poslije fantastičnog pasa Boufala. Bio je to njegov šesti gol na posljednje četiri utakmice.

Nadu gostima dao je Portu početkom drugog poluvremena, šutom s ruba kaznenog udarca.

Ipak, ubrzo su se ponovo radovali domaćini. Boufal je poslije odlične asistencije Aspasa pogodio za vodstvo Celte, koja je ostvarila važnu pobjedu.

U drugoj utakmici nogometaši Atletico Madrida pobijedili su Eibar s minimalnih 1:0, a strijelac za pobjedu gostiju bio je Thomas Lemar u 85. minuti.

Ovom pobjedom momčad Chola Simeonea učvrstila se na drugoj poziciji sa 68 bodova.