15.04.2019 | 23.11

Realu samo bod kod Leganesa, majstorija Modrića

Real Madrid

Nogometaši Real Madrida odigrali su neriješeno 1:1 protiv Leganesa u utakmici 32. kola španjolske La lige.

Karim Benzema

Denis Doyle/Getty Images

Leganes je poveo u 45. minuti golom Jonathana Silve, pa je domaća momčad na odmor otišla s golom prednosti.

Nije se dugo čekalo na izjednačenje, budući da je Karim Benzema u 51. minuti pokupio svoj odbijanac i zabio pogodak. Prije toga je Modrić proigrao Francuza, a akciji za gol je prethodila i majstorija hrvatskog nogometaša.

U nastavku su Madriđani držali loptu u svom posjedu, ali nije bilo previše izglednih prilika za gol.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za "Kraljevski klub".

Real je na trećem mjestu na tablici sa 61 bodom, a Leganes na 11. poziciji sa 49 bodova.