Real – najgora momčad po broju primljenih golova!

Primera 6. tra 201919:28 > 19:28
Gonzalo Arroyo Moreno Getty Images Sport

Trener Real Madrida Zinedine Zidane istaknuo je kako je zadovoljan igrom koju je njegova momčad pokazala u drugom poluvremenau utakmice protiv Eibara.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Real Madrid slavio je s 2:1 protiv Eibara, zahvaljujući dva gola Karima Benzeme. Francuz je spasio momčad s Bernabeua, nakon što su gosti poveli u 39. minutu golom Cardone.

– Zadovoljan sam kako smo igrali u drugom poluvremenu, prvim i ne baš toliko. Igrači su shvatili da je prvi dio utakmice bio loš na svakom nivou. Poslije odmora smo bili druga momčad pristup je bio drugačiji. Igrali smo kao momčad, trčali smo više, borili smo se. Na kraju smo ostvarili dobar rezultat – rekao je trener Zinedine Zidane, koji je 100. put predvodio madridski klub u Primeri.

Inače, kraljevski klub je na ovoj utakmici primio 62. gol u svim natjecanjima ove sezone i po tom parametru je najgora momčad Primere.