Luka pod povećalom: Tim potezom privukao je pozornost!

Primera 6. tra 201919:07 > 19:11
sportklub

Luka Modrić odigrao je jednu od lošijih utakmica za Real Madrid, no prilikom zamjene nagrađen je pljeskom Bernabeua.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Real Madrid preokretom na krilima Karima Benzema slavio je protiv Eibara 2:1.

Utakmicu su obilježili i zvižduci igračimakraljevskog kluba u prvom dijelu, a nakon utakmice na udaru  medija našao se i naš Luka Modrić.

Ističu kako je ovo bila jedna od najlošijih utakmica hrvatskog veznjaka u u kraljevskom dresu, no unatoč tome u 76. minuti s terena je ispraćen pljeskom navijača.

– Bio je osjećaj da je jedan korak od bacanja ručnika. To nije dobro, a ono što ga okružuje uopće mu ne pomaže. Kad se njegov svjetionik ugasi, Real je izgubljen – piše Marca o Luki.

AS je pod povećalo uzeo Lukino ponašanje kod prvog gola gdje nije ispratio Gonzala Escalantea.

– Modrić je bio na odmoru kod gola Eibara. Tim je potezom privukao puno pozornosti jer sve je gledao s distance – piše AS.