Simeone: Ne mogu zamisliti da Griezmann ode iz Atletica

Dean Mouhtaropoulos, Getty Images

Trener Atletico Madrida Diego Simeone kaže da ne može zamisliti da Antoine Griezmann napusti "Colchonerose".

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Tijekom reprezentativne pauze ponovno su se pojačale spekulacije u vezi sa odlaskom Francuza u Barcelonu.

Lucas Hernandez prodan je Bayernu, ali Greizmann je izjavio da mu je dosta spekulacija o odlasku.

“Iskreno, nisam zabrinut u vezi sa Griezmannom. On je kapetan Atletico Madrida i uvijek je na sve priče odgovarao igrom, djelima. Ne mogu zamisliti sljedeću sezonu bez njega jer ima ugovor sa klubom, jedan je od kapetana i dao je sve ovom klubu“, rekao je Simeone.

Atletico zaostaje deset bodova na tablici Primere za Barcelonom, a sljedećeg vikenda dvije momčadi se sastaju na Camp Nou.

“Dokle god postoji mogućnost, ja sam optimist. U tjedan dana u nogometu mnogo toga se može  dogoditi“, dodao je Cholo.

U subotu Atletico od 20.45 gostuje kod Alavesa.