Messijev gol najbolji u povijesti Barcelone

Primera 28. ožu 201919:05 > 19:16
David Ramos, Getty Images Sport

Pogodak argentinskog nogometnog čarobnjaka Lionela Messija u dvoboju protiv Getafea proglašen je najboljim u povijesti Barcelone.

Alex Caparros Getty Images Sport

Messijev gol Getafeu u polufinalu Kupa kralja u sezoni 2006/2007 izabran je u anketi kluba za najbolji svih vremena.

Barcelonin čarobnjak je u stilu svog uzora Diega Maradone osvojio loptu na svojoj polovici i onda se sjurio prema golu, nanizavši nekoliko igrača i vratara Getafea.

Messijev gol protiv Athletic Bilbaa u finalu Kupa kralja je proglašen drugim najljepšim (sezona 2014/2015), a Argentinac je osvojio i treće mjesto za pogodak protiv Real Madrida na “Santiago Bernabeu” (sezona 2010/2011).

“Želim se zahvaliti svima koji su glasali da moj gol bude najbolji u povijesti Barcelone. Hvala vam na ovom poklonu i što ste me i na ovaj način upisali u povijest kluba. Hvala svima i želim vam sve najbolje“, izjavio je Messi.

Povezano