"Real je dovoljno jak, ne vidim tko ih može pojačati"

Primera 19. ožu 201912:47 > 12:49
David Ramos, Getty Images Sport

Nekadašnji defanzivac madridskog Reala Alvaro Arbeloa smatra da Kraljevskom klubu nije neophodno dovođenje novih zvijezda kako bi postao snažniji.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Od povratka Zinedinea Zidanea na klupu licitira se imenima pojačanja za ljeto. U vrhu liste nalaze se Neymar, Killian Mbappe, Eden Hazard i Christian Eriksen, a nedavno je dogovoren dolazak defanzivca Porta Militaa.

Arbeloa, ipak, ističe da Real ne mora svim silama juriti skupocjene igrače.

Ne vidim tko bi to mogao drastično poboljšati kvalitetu sadašnje momčadi? U ostalim klubovima nema mnogo igrača koji bi bili prava pojačanja za Real u ovom trenutku. Ovo su gotovo isti oni igrači koji su osvojili četiri Lige prvaka“, izjavio je on.

Španjolac je dodao i da je vraćanje Zidanea na mjesto trenera idealan potez.

On inspirira ljude oko sebe, igrače, navijače… Zato što je svima bio idol u igračkim danima. Svi ga vole, zato je lako i slušati ga kad govori. Za madridistu ne postoji veće zadovoljstvo nego vidjeti Zidanea na klupi“, zaključio je bivši defanzivac.

Realu do kraj sezone predstoji još samo borba za trofej u La Ligi, ali će to biti izuzetno težak poduhvat jer poslije 28 kola zaostaje za vodećom Barcelonom 12 bodova.