Herrera od ljeta u dresu Atletica

Primera 18. ožu 201922:24 > 22:28
Getty images/Octavio Passos

Vezni igrač Porta, Hector Herrera (28), prihvatio je uvjete koje mu je ponudio Atletico i sad je izvjesno da će na ljeto postati stanovnik Madrida.

Meksikancu ugovor s portugalskim klubom ističe sljedećeg ljeta pa će ga Madriđani praktički besplatno dobiti. Zanimanje za odličnog igrača sredine terena iskazali su i talijanski giganti, Inter, Milano, Roma i Lazio.

Herrera se iz Pachuce preselio u Porto 2013. godine, a njegov transfer tada je iznosio 11 milijuna eura.

Ove sezone odigrao je 26 utakmica u portugalskoj Ligi NOS, od čega 22 kao član startnih jedanaest. Postigao je četiri gola. Uz to, dao je i dva pogotka u osam utakmica Lige prvaka.

Herrera će biti drugi nogometaš koji će na ljeto napustiti Porto, s tom razlikom što će odlazak Edera Militaoa u redove Real Madrida čelnici aktualnog prvaka Portugala debelo naplatiti.