16.03.2019 | 21.02 > 21:07

Novi posrtaj Atletica! Je li Primera odlučena?

Athletic Bilbao

Atletico ima sedam bodova manje od Barcelone, ali i utakmicu više. Do kraja je ostalo deset kola, mogu li Katalonci već slaviti naslov?

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Nogometaši Atletica poraženi su u 28. kolu Španjolske lige u gostima kod Athletic Bilbaa s 0:2 i sve su dalje od vodeće Barcelone.

Atletico je još u šoku nakon ispadanja u Ligi prvaka od Juventusa pa u Bilbaou skoro da nisu zabilježili nijednu priliku. Domaći su golovima Inaki Williamsa (73) i Kenana Kodre (85) u samoj završnici to iskoristili te nanijeli madridskome sastavu četvrti poraz u Primeri. Nikola Kalinić je ostao na klupi gostiju.

Vodi Barcelona s 63 boda i utakmicom manje, a Atlético Madrid je drugi s 56, dok su Baski pobjedom došli na 9. mjesto s 39 bodova.