Isco: Oduševljen sam povratkom Zidanea

Primera 16. ožu 201910:52 > 10:52
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Nogometaš Real Madrida Isco smatra da je povratak trenera Zinedinea Zidanea prava stvar za "kraljevski klub."

Iskco je kod Santijaga Solarija bio u nemilosti, a sa Zidaneom ima odličan odnos.

“Znamo sve o njemu, kao igrač je bio klasa, a kao trener je osvojio sve. Dobra je vijest za sve što se vratio i mnogo govori o njegovom karakteru to što se vratio sada kada je teško. On voli Real Madrid i nadam se da će nas vratiti na put uspjeha“, rekao je Isco.

Povezano

Vezni igrač Reala vjeruje da će velikan ponovno bilježiti zapažene rezultate.

“Real Madrid je klub u kojem zahtjevi ne mogu biti veći, u obavezi smo da se borimo za svaki trofej. Ovo nije naša godina, ali uvjereni smo da ćemo se vratiti jači nego ikada ranije jer je to u klupskoj DNK“.

Na pitanje koju bi poruku poslao navijačima, Isco odgovara:

“Da ćemo pokušati pobijediti u svakoj utakmici koja nam je ostala do kraja. Bit će vrlo teško uzeti titulu u La Ligi, ali borit ćemo se. Poručio bih im i da ćemo okrenuti stvari u svoju korist i da im je potrebno da budu uz nas“.

Real je treći na tablici Primere sa 51 bodom, pet manje od Atletica i 12 manje od Barcelone.