Perez: Neymar ili Mbappe u Realu? Obojica

Primera 12. ožu 20191:59 > 6:24
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Predsjednik Real Madrida Florentino Perez u klub je uspio vratiti Zinedinea Zidanea i iznenadio cjelokupnu nogometnu javnost, a jasno je da se na Santiago Bernabeuu spremaju za ljetni prijelazni rok.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Trostruki uzastopni prvak Europe je u samo tjedan dana eliminiran iz borbe za tri trofeja, a to je bio razlog da Santiago Solari dobije otkaz i na klupu se vrati legendarni Zizou

Prvi čovjek kraljeva je na promociji Zidanea pričao i o mogućim pojačanjima, a novinare je zanimalo koga bi prije izabrao – Neymara ili Kyliana Mbappea.

– Zidane je Francuz, kao i Mbappe. Možda će moći nešto napraviti, zar ne? Neymar ili Mbappe? Obojica – izjavio je Perez, prenosi Cadena Ser.

Perez je također podijelio svoje mišljenje o mogućem povratku Cristiana Ronalda u Real Madrid.

– Da li će Zidane moći uvjeriti Ronalda na povratak? Cristianu je tako gdje je sada jako dobro.

Podsjetimo, mediji su prošlog ljeta brujali da je Zidane napustio klub upravo zbog odluke Pereza o prodaji Ronalda, iako je želja trofejnog trenera bila da klub napusti Gareth Bale.

Francuz je s kraljevskim klubom tri puta zaredom osvojio Ligu prvaka, a Madriđani su trenutno treći na tablici Primere s 12 bodova manje od vodeće Barcelone.